شناسه : 40115
چهارشنبه, 07/28/1400 - 12:00
نویسنده : kermanshah

خدمات رسانی گروههای جهادی

🌹پیامبر اسلام (ص) می فرماید: هر فردی از مسلمانان چیزی را که مایه رنج و آزار دیگران است از سر راهشان بردارد، برایش یک حسنه نوشته می شود و هر کس یک کار نیک از او قبول شود، به بهشت می رود، (کنزالعمال، ج۶،ص۴۳۰ )

🌹مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز می فرمایند:
نظام اسلامى خود را به رعايت کرامت و عزت و شرف مردم متعهد مى داند و به همين لحاظ رفع محروميت ها و برخوردار شدن ملت از زندگى مناسب مادي و معنوي را وظيفه سنگين خود قرار داده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین استان کرمانشاه ، در راستای تحقق معنویات مقام معظم رهبری و رفع مشکلات مردم_گروه جهادی و انجمن مهندسین خیر کانون بسیج شهرستان پاوه _ زیر سازی و آسفالت کوچه ها و معابر محله دوریسان شهرستان پاوه را در آستانه هفته وحدت با همکاری شهرداری پیگیری و اجرا نموده است. در این پروژه علاوه بر مشارکت های مردمی ، شهرداری نیزمبلغ سه میلیارد ریال هزینه نموده است.
مسئول سازمان بسیج مهندسین استان کرمانشاه ضمن بازگو کردن بیانات مقام معظم رهبری در خصوص خدمات رسانی به مردم که فرمودند: « بسیج دو جلوه دارد؛ این حتماً مورد توجّه باشد. یک جلوه، جلوه‌ِی مجاهدت در عرصه‌ی دفاع سخت است؛ همان که برای خاطر آن شما آموزش نظامی می‌بینید. در دوران هشت سال دفاع مقدّس، معجزه‌ی حضور بسیج خودش را نشان داد؛ دلگرمی مجموعه‌های نظامی ما ‌به حضور بسیجی‌ها بود در میدان نبرد، و بعد از آن هم در موارد گوناگون در کشور هر حادثه‌ای پیش آمده، بسیج در میدان دفاع سخت و دفاع نظامی حضور داشته. و همچنین در عرصه‌ی دفاع نرم، جنگ نرم که اینجا هم همین جور است. در عرصه‌ی جنگ نرم، یعنی عرصه‌ی علم، عرصه‌ی خدمت‌رسانی، عرصه‌ی سازندگی، عرصه‌ی تبلیغات دینی، عرصه‌ی فرهنگی هم بسیج مثل عرصه‌ی نظامی حضور دارد و باید حضور داشته باشد و باید تلاش کند و حرکت کند»_ از آمادگی گروه های جهادی بسیج مهندسین برای خدمات رسانی به مردم و عمق بخشی اجتماعی خبر دادند و خواستار تداوم فعالیت های مهندسین بسیجی برای شناسایی و رفع مشکلات مردم و محلات شدند.


0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید