شناسه : 40118
پنجشنبه, 07/29/1400 - 09:58
نویسنده : kermanshah

تشکیل جلسه در راستای گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل

مقام معظم رهبری ،:
لازم است اقدام های موثری در حوزه پدافند غیر عامل با کار بسیجی صورت گیرد و از مصونیت کشور و آمادگی دفاعی در برابر دشمن اطمینان حاصل شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج مهندسین استان کرمانشاه _ مدیر کانون شهرستان پاوه به منظورایجاد هماهنگی ادارات مرتبط برای گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل تشکیل جلسه داد.
ایشان در خصوص اهمیت این موضوع گفتند؛ اگرچه طرح پدافند غیرعامل یک فرصت برای مقابله با تهدید است اما از نگاهی دیگر فرصتی برای همکاری، همیاری و مشارکت دستگاه‌های مختلف در شرایط سخت و اضطراری است.
وی تصریح کرد: در شرایط عادی ممکن است برخی اوقات ظرفیت و توانمندی‌های دستگاهی به طور مقطعی مغفول واقع شود اما در شرایط سخت با همکاری و هم‌افزایی، ظرفیت‌های دیگری کشف و مورد استفاده واقع می‌شود.
مدیر کانون شهرستان پاوه در خصوص دستور کار این جلسه، گفت: در این نشست بحث بررسی و پیشرفت فیزیکی پروژه‌های منتج از طرح جامع پدافند غیرعامل شهرستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
همچنین آمادگی دستگاه‌های جهت امکان کاهش قطعی‌های احتمالی برق در فصل سرما مورد بحث و بررسی قرار گرفت تا آمادگی لازم در این زمینه فراهم شود.
ایشان افزود: از ۸ تا ۱۴ آبان ماه به نام هفته پدافند غیرعامل نام‌گذاری شده و دستگاه‌های مختلف در راستای اقداماتی که  از ستاد کل نیروهای مسلح و وزارت کشور به آن‌ها ابلاغ شده است پیگیر برنامه‌های خود خواهند بود.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید