شناسه : 40139
سه شنبه, 08/11/1400 - 22:46
نویسنده : kermanshah

بیانیه ی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت یوم الله۱۳آبانماه

سازمان بسیج مهندسین استان کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت یوم الله ۱۳آبانماه بیانیه ای بشرح ذیل صادر نمود:
بسم ا... الرحمن الرحیم 
تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال 58 به دست دانشجویان پیرو خط امام(ره)، اقدامی شجاعانه و روشنگر در برابر دشمنِ کینه توزِ انقلاب اسلامیِ مردمِ ایران بود. دشمنی که در کلام استوار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، منشأ استبداد پهلوی و نیز وابستگی کشور، چپاولگر بین المللی، دشمن اسلام و خواهان نابودی حیثیت ملی و ذخایر مملکت، بیان شده است.
روز تاریخی 13 آبان در حیات مبارزاتی ملت بزرگ ایران، یادآور اعتراف شیطان بزرگ به قدرت استکبارستیزی و منطق و عقلانیت رهبری و جوانان انقلابی ایران است؛ دنیا در جریان این اقدام انقلابی شاهد حقارت، سرگردانی و سرآسیمگی ابرقدرتی بود که علاوه بر افتادن نقاب از چهره‌اش، خفت و زبونی شکست طبس را نیز تجربه کرد. 
امروز، بهترین بزرگداشت یوم ا... 13 آبان، ادامه همان راه روشنگر، توجه و التزام به آرمان‌های والای امام خمینی (ره) و اندیشه سیاسی آن بزرگوارو تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری است. 
اگر روزی، نزدیکترین مرکز توطئه گری ایالات متحده بر ضد جمهوری اسلامی ایران، لانه جاسوسی اش به حساب می‌آمد؛ اما امروز رسانه‌های وابسته به نظام سلطه سعی در نفوذ و تسخیر خانه به خانه ایرانیان را دارند. 
سیاستمداران زخم خورده کاخ سفید با جنایت تحریم در جبهه مقابل و پشتیبانی رسانه ها از پس آن در عرصه جنگ نرم، صف‌آرایی کرده و عزت، استقلال و حق طلبی ملت سربلند ایران و دفاع بنیادین اش از ملت های مظلوم را هدف قرار داده اند. 
آنچه که بسیار ضروری است یکپارچگی در برابر دشمن، برملا کردن هویت و خوی جهانخوارگی آمریکا به خصوص برای دانش‌آموزان و دانشجویان و بهره گیری از همه امکانات برای اشاعه کلمه حق و آگاهی هرچه بیشتر آزادگان جهان می‌باشد. 
سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمانشاه ، ضمن گرامیداشت این روز بزرگ ، بار دیگر بر اعجاز توان و نیروی ایمان و ابتکار داخلی در برابر تحریم، تحریف و تهدیدات خارجی شیطان بزرگ تاکید کرده و همگام با ملت رشید ایران اسلامی از هیچ تلاشی برای موفقیت کشور در عرصه‌های مختلف فروگذار نخواهد کرد.
« والسلام علی من تبع الهدی»


0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید