شناسه : 40306
ی, 02/18/1401 - 20:26
نویسنده : Af Sho

کارگروه تخصصی آب و محیط زیست برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمانشاه ، مشکلات زیست محیطی واحد های صنعتی شهرستان اسلام آباد غرب و سیستم نمایشگر میزان آلایندگی کرمانشاه در کارگروه سازمان بررسی گردید.
در این جلسه ابتدا آیاتی از کلام مجید قرائت و سپس کارشناس مذهبی در خصوص اهمیت و جایگاه امر به معروف و نهی از منکر در آیات و روایات ، احکام خمس ، نماز و اخلاق مهندسی سخنانی ایراد نمودند.
در ادامه جلسه هریک از اعضا به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و مسئله آلودگی زیست محیطی ناشی ازبرخی واحد های صنعتی اسلام آباد غرب مورد بحث قرار گرفت ومقرر شد ظرف مدت زمانی دو ماه یک واحد صنعتی که غیرفعال بوده و به همت مسئولین به تازگی فعالیت خود را آغاز کرده ، نسبت به نصب سیستم پساب اقدام و مشکلات زیست محیطی موجود را مرتفع نماید.
در این جلسه تلاش گردید از طریق تعامل با محیط زیست و منابع طبیعی نسبت به جلوگیری از آثار سوئ ناشی از تهیه زغال از درختان بلوط اقدامات لازم صورت گیرد و فرهنگ سازی لازم انجام گیرد.
پیگیری نصب دو نمایشگر اعلام میزان آلایندگی در سطح شهر کرمانشاه از دیگر مباحث این جلسه بود که ان شالله با همت مسئولان در سال جاری انجام خواهد شد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید