شناسه : 40386
س, 04/14/1401 - 13:08
نویسنده : kermanshah

پیام تبریک فرا رسیدن ۱۴ تیر ماه «روز شهرداری و دهیاری»

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمانشاه ، متن پیام به شرح زیر است:
نامگذاری چهاردهم تیرماه به عنوان روز شهرداری و دهیاری، مهمترین سیاستگذاری برای ایجاد توسعه پایدار در مناطق شهری و روستایی است.
امروزه برنامه ریزی و مدیریت نوین شهری و روستایی در فرآیند نظام مردم سالاری دینی ، موجب کیفیت بخشی به خدمات شهری و روستایی شده است بطوریکه علاوه بر ارائه خدمات مناسب، شهرداریها و دهیاریها به لحاظ تنوع فعالیت ها و ارزشهای فرهنگی و اجتماعی دارای اهمیت فراوان می باشند.
شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و برای دست یابی به شاخصه های شهر و روستای توسعه یافته و پویا نیازمند عزم و اراده جدی تمامی تلاشگران این عرصه است که با برنامه ریزی علمی، مسیر توسعه همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب را برای مردم فراهم کنند.
سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمانشاه ، ضمن تبریک این روز، از خدمات شبانه روزی شهرداران و کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداری ها و دهیاری ها تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند متعال توفیقات روز افزون توام با سعادت و سلامتی را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت می نمایدو آمادگی خود را برای نقش آفرینی و همکاری در عرصه های مختلف مدیریت شهری وروستایی اعلام می دارد.
(والسلام علی من اتبع الهدی)
سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان کرمانشاه
تیرماه۱۴۰۱

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید